Ośrodek narciarski St. Johann in Tirol jest aktualnie zamknięty.
| Dzień | Pogoda | Dolina 659 m n.p.m. | Szczyt 1.604 m n.p.m. | Ryzyko | Ilość | Granica | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Temp. | Wiatr | Temp. | Wiatr | opadów | opadów | śniegu | ||
| F03.M. | zachmurzenie umiarkowane | 3 °C | 4 km/h | 3 °C | 6 km/h | 15 % | – l/m² | 1.058 m |
| F04.M. | zachmurzenie umiarkowane | 3 °C | 3 km/h | 3 °C | 5 km/h | 20 % | – l/m² | 1.095 m |
| F05.M. | zachmurzenie umiarkowane | 7 °C | 5 km/h | 5 °C | 7 km/h | 20 % | – l/m² | 1.753 m |
| F06.M. | przeważnie słonecznie | 8 °C | 6 km/h | 7 °C | 6 km/h | 10 % | – l/m² | 2.480 m |
| F07.M. | przeważnie słonecznie | 9 °C | 5 km/h | 9 °C | 5 km/h | 10 % | – l/m² | 2.647 m |
| F08.M. | słonecznie | 9 °C | 4 km/h | 8 °C | 4 km/h | 5 % | – l/m² | 2.263 m |
| F09.M. | zachmurzenie umiarkowane | 5 °C | 4 km/h | 5 °C | 4 km/h | 20 % | 1 l/m² | 2.107 m |











































Na 90 % z wyżej wymienionych nartostrad istnieje możliwość sztucznego naśnieżania w przypadku braku śniegu naturalnego.
| Nazwa | Długość (km) | Różnica wysokości (m) |
|---|---|---|
| Harschbichl - Eichenhof (Nr. 1a, 3a, 4b, 4c) | 8 | 1.010 |
| Nazwa | Długość (km) | Różnica wysokości (m) |
|---|---|---|
| Saureggabfahrt, FIS - Strecke (Nr. 7a) | 3 | 600 |
| Saureggabfahrt, FIS Strecke (Nr. 7a) | 3 | 600 |
Całkowita liczba wyciągów w St. Johann in Tirol to 9 o łącznej długości 13.1 km i przepustowości 16.584 osób na godzinę.
| Nazwa | Rok produkcji | Długość (m) | Przepustowość (os./godz.) | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Bauernalm | 2001 | 1.900 | 1.400 | – |
| Baumoos | – | 573 | 800 | – |
| Baumoos Übungslift | – | 300 | 550 | – |
| Buchwies Übungslift | – | 255 | 700 | – |
| Eichenhofbahn I | 2017 | 960 | 1.800 | – |
| Eichenhofbahn II | 2017 | 1.630 | 2.400 | – |
| Eichenhof I | – | 935 | 1.200 | – |
| Eichenhof II | – | 1.590 | 1.200 | – |
| Eichenhof Übungslift | – | 230 | 550 | – |
| Harschbichl I | 1987 | 2.500 | 2.400 | – |
| Harschbichl II | 1987 | 1.254 | 2.400 | – |
| Hochfeld I | 1978 | 520 | 1.000 | – |
| Hochfeld II | 1988 | 700 | 1.960 | – |
| Jodlalm | 1981 | 1.968 | 1.240 | – |
| Penzing | 1988 | 1.960 | 2.200 | – |
| Rueppen Übungslift | – | 200 | 550 | – |
| Tannlift | – | 235 | 1.000 | – |
| Tauwiesen | – | 440 | 800 | – |
| Tauwiesenlift | 2019 | 494 | 784 | – |
| Tauwiesen Übungslift | – | 200 | 550 | – |
| Übungslift Eichenhof I | – | 230 | 550 | – |
| Übungslift Eichenhof II | – | 300 | 550 | – |
| Übungslift Hausfeld | – | 50 | 500 | – |
| Übungslift Oberndorf | – | 200 | 550 | – |
| Übungslift Rueppen | – | 200 | 550 | – |
| Valle's Tauwiesenlift | 2019 | 494 | 780 | – |
| Valles Tauwiesenlift | 2019 | 494 | 780 | – |