-

Zakwaterowanie Fügen im Zillertal, Zillertal

Hotel Aktivhotel Kohlerhof

Náhled objektu Aktivhotel Kohlerhof, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Wybierz się zimą do hotelu Aktivhotel Kohlerhof i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym Fügen im Zillertal.

Hotel Aparthotel Giessenbach

Náhled objektu Aparthotel Giessenbach, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Przyjedź wypocząć do hotelu Aparthotel Giessenbach i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Apartmán Abendstein

Náhled objektu Apartmán Abendstein, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z atrakcyjnych opcji zakwaterowania w studio / apartamencie Apartmán Abendstein i ciesz się świetną jazdą na nartach i snowboardzie w ośrodku sportów zimowych Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Auhäusl

Náhled objektu Auhäusl, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Spędź urlop w studio / apartamencie Auhäusl skąd bardzo blisko jest do znanych terenów narciarskich ośrodka Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Barbara

Náhled objektu Barbara, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z zakwaterowania w studio / apartamencie Barbara i przekonaj się sam, dlaczego tereny narciarskie miejscowości Fügen im Zillertal są tak popularne.

Studio / Apartament Berndt

Náhled objektu Berndt, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Zakwateruj się przy najlepszych trasach narciarskich w Alpach w studio / apartamencie Berndt w ośrodku narciarskim Fügen im Zillertal, gdzie świetną jazdę na nartach użyją zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze.

Hotel Bruno

Náhled objektu Bruno, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Wybierz się zimą do hotelu Bruno i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym Fügen im Zillertal.

Hotel Elisabeth

Náhled objektu Elisabeth, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Przyjedź wypocząć do hotelu Elisabeth i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka Fügen im Zillertal.

Pensjonat Ferienhaus Spitaler

Náhled objektu Ferienhaus Spitaler, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z atrakcyjnych opcji zakwaterowania w pensjonacie Ferienhaus Spitaler i ciesz się świetną jazdą na nartach i snowboardzie w ośrodku sportów zimowych Fügen im Zillertal.

Hotel Ferienhotel Hoppet

Náhled objektu Ferienhotel Hoppet, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Spędź urlop w hotelu Ferienhotel Hoppet skąd bardzo blisko jest do znanych terenów narciarskich ośrodka Fügen im Zillertal.

Hotel Gartenhotel Crystal

Náhled objektu Gartenhotel Crystal, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z zakwaterowania w hotelu Gartenhotel Crystal i przekonaj się sam, dlaczego tereny narciarskie miejscowości Fügen im Zillertal są tak popularne.

Pensjonat Gasthof Hamberg

Náhled objektu Gasthof Hamberg, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Zakwateruj się przy najlepszych trasach narciarskich w Alpach w pensjonacie Gasthof Hamberg w ośrodku narciarskim Fügen im Zillertal, gdzie świetną jazdę na nartach użyją zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze.

Pensjonat Gasthof Hoppeter

Náhled objektu Gasthof Hoppeter, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Wybierz się zimą do pensjonatu Gasthof Hoppeter i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym Fügen im Zillertal.

Hotel Hubertus

Náhled objektu Hubertus, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Przyjedź wypocząć do hotelu Hubertus i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Christian

Náhled objektu Christian, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z atrakcyjnych opcji zakwaterowania w studio / apartamencie Christian i ciesz się świetną jazdą na nartach i snowboardzie w ośrodku sportów zimowych Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Christl

Náhled objektu Christl, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Spędź urlop w studio / apartamencie Christl skąd bardzo blisko jest do znanych terenów narciarskich ośrodka Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Kostenzer

Náhled objektu Kostenzer, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z zakwaterowania w studio / apartamencie Kostenzer i przekonaj się sam, dlaczego tereny narciarskie miejscowości Fügen im Zillertal są tak popularne.

Hotel Malerhaus

Náhled objektu Malerhaus, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Zakwateruj się przy najlepszych trasach narciarskich w Alpach w hotelu Malerhaus w ośrodku narciarskim Fügen im Zillertal, gdzie świetną jazdę na nartach użyją zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze.

Dom wakacyjny Rekreační byt Eberharter

Náhled objektu Rekreační byt Eberharter, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Wybierz się zimą do domu wakacyjnego Rekreační byt Eberharter i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Roswitha

Náhled objektu Roswitha, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Przyjedź wypocząć do studia / apartamentu Roswitha i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Untererhof

Náhled objektu Untererhof, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z atrakcyjnych opcji zakwaterowania w studio / apartamencie Untererhof i ciesz się świetną jazdą na nartach i snowboardzie w ośrodku sportów zimowych Fügen im Zillertal.

Studio / Apartament Vroni

Náhled objektu Vroni, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Spędź urlop w studio / apartamencie Vroni skąd bardzo blisko jest do znanych terenów narciarskich ośrodka Fügen im Zillertal.

Hotel Waldfriede

Náhled objektu Waldfriede, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Skorzystaj z zakwaterowania w hotelu Waldfriede i przekonaj się sam, dlaczego tereny narciarskie miejscowości Fügen im Zillertal są tak popularne.

Studio / Apartament Wolfgang

Náhled objektu Wolfgang, Fügen im Zillertal, Zillertal, Austria

Zakwateruj się przy najlepszych trasach narciarskich w Alpach w studio / apartamencie Wolfgang w ośrodku narciarskim Fügen im Zillertal, gdzie świetną jazdę na nartach użyją zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze.


VLNA.pl, 2018