O biurze podróży VLNA

Zespół biura podróży VLNA specjalizuje się w wyjazdach narciarskich do Austrii i innych krajów alpejskich (Niemcy, Szwajcaria, Francja i Włochy) od 1991 roku. W 2016 roku udostępniliśmy nasze usługi także dla polskich klientów. Nasz personel odwiedza kilka razy w roku nie tylko Alpy Austriackie, więc dokładnie je znamy. Proszę nas zapytać, będziemy szczęśliwi, jeśli będziemy mogli pomóc i podać Państwu szczegółowe informacje jak mało kto.

Do Alp pojechało z nami już ponad 50.000 narciarzy.

Ze względu na dużą liczbę klientów opłaca nam się mieć swoje własne pensjonaty na terenie Austrii. Ponieważ większość gości jest z Czech, podajemy w nich tradycyjne czeskie posiłki. Od 2000 roku do tych właśnie pensjonatów jeżdżą także narciarskie i biathlonowe Kadry Narodowe z Czech (więcej informacji).

Biuro podróży VLNA jest oprócz głównych paneuropejskich operatorów jedynym polskim biurem bezpośrednio połączonym z 3 największymi austriackimi bazami danych obiektów noclegowych. Możemy w ten sposób nie tylko w Austrii, ale także w innych krajach alpejskich, w każdym sezonie zaoferować tysiące wyjazdów narciarskich: praktycznie zawsze i wszędzie i w każdym przedziale cenowym.

Nasz unikalny system sortuje wszystkie oferty od najtańszych do najdroższych uwzględniając specjalne zniżki. Dlatego Klient już na pierwszy rzut oka widzi, który pobyt jest dla niego najbardziej atrakcyjnym. W przejrzysty sposób dostarczamy też dodatkowe informacje ułatwiające wybór miejsca (ceny karnetów, mapy nartostrad, oceny ośrodków narciarskich, odległości do wyciągów, itp.)

Do zalet biura podróży VLNA należy również niska marża, z którą pracujemy. Naszą główną promocją są własne strony internetowe i zadowolony klient. Dzięki temu mamy niższe koszty niż inne biura podróży, które inwestują znaczne środki w marketing. Dlatego możemy zaoferować Państwu niższe ceny w porównaniu z innymi biurami podróży.