-

Zakwaterowanie St. Leonhard im Pitztal, Pitztal

Studio / Apartament Alpengruss

Náhled objektu Alpengruss, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Wybierz się zimą do studia / apartamentu Alpengruss i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym St. Leonhard im Pitztal.

Studio / Apartament Alte Post

Náhled objektu Alte Post, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Przyjedź wypocząć do studia / apartamentu Alte Post i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka St. Leonhard im Pitztal.

Hotel Bergland

Náhled objektu Bergland, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Skorzystaj z atrakcyjnych opcji zakwaterowania w hotelu Bergland i ciesz się świetną jazdą na nartach i snowboardzie w ośrodku sportów zimowych St. Leonhard im Pitztal.

Studio / Apartament Köfels

Náhled objektu Köfels, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Spędź urlop w studio / apartamencie Köfels skąd bardzo blisko jest do znanych terenów narciarskich ośrodka St. Leonhard im Pitztal.

Hotel Möderle

Náhled objektu Möderle, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Skorzystaj z zakwaterowania w hotelu Möderle i przekonaj się sam, dlaczego tereny narciarskie miejscowości St. Leonhard im Pitztal są tak popularne.

Studio / Apartament Pitztal

Náhled objektu Pitztal, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Zakwateruj się przy najlepszych trasach narciarskich w Alpach w studio / apartamencie Pitztal w ośrodku narciarskim St. Leonhard im Pitztal, gdzie świetną jazdę na nartach użyją zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze.

Hotel Sportiv-Hotel Mittagskogel

Náhled objektu Sportiv-Hotel Mittagskogel, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Wybierz się zimą do hotelu Sportiv-Hotel Mittagskogel i spędź urlop na nartach lub biegówkach w ośrodku zimowym St. Leonhard im Pitztal.

Hotel Vier Jahreszeiten

Náhled objektu Vier Jahreszeiten, St. Leonhard im Pitztal, Pitztal, Austria

Przyjedź wypocząć do hotelu Vier Jahreszeiten i ciesz się wypoczynkiem pełnym zajęć sportowych na przestronnych nartostradach i długich trasach biegowych ośrodka St. Leonhard im Pitztal.


VLNA.pl, 2018